| cataseff a întrebat:

Cand bag laptopul la incarcat mi se incalzeste foarte repede si foarte tare mufa de la incarcator.(Frige) Din ce cauza? Sa fie din incarcator sau din laptop?

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Incarcatorul ii original, al laptopului sau ai cumparat tu unul?

| Dencik a răspuns:

Daca ai computerul de vreun an si cind laptopul este incarcat tu tot il tii incarcat el se va incarca repede ai grija mai bine scoate acumulatorul la laptop si tinel fara acumulator doar pune-l in priza si totul va fi bine

| cataseff explică (pentru Dencik):

Nu prietene, si cand il pun la incarcat cu bateria goala tot se incinge repede... sad Mersi oricum!winking