| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

cand deschid calculatorul mi se inchide brusc ecranu apoi peste cateva secunde isi revine iar daca ii dau un restart merge perfect ce ar putea avea? plz help

3 răspunsuri:
| Mary496 a răspuns:

E de la cablul din spate, dar poate fi virusat. Ce antivirus spune cristy nu e bun de nimic. Incearca un search de virusi cu Avast free edition. Daca nu apare virus, e cablul din spate de la ecran.
Solutia e sa misti cablul

| emy a răspuns:

S-ar putea sa fie virusat.Ar trebui sa-ti instalezi un antivirus:eset nod 32.Eu il am de ceva timp, si e superok. Poti sa ti-l descarci gratuit de pe net, cred eu.Succes!

| Spark_5663 a răspuns:

Placa video.Cand monitoru se inchide unitatea merge?