| duminicahelas a întrebat:

BUNA TPU cand deschid ceva imi apare "The application or DLL c:\progra~1\websea~1\sprote~1.dll is not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette." Cum scap de ea?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi!

| DDCC a răspuns:

Salut!
Poți încerca: Clic pe Start -> Run (sau apești ambele odată tastele Windows și R) și scrii msconfig apoi dai enter.
Mergi la Startup.
Debifezi tot ce ai acolo în afară de antivirus și Microsoft Operating System.
Dai Apply, Ok.
Fă și o scanare cu Malwarebytes www.ninite.com/malwarebytes/
de preferabil în Safe Mode, altfel poți risca probleme.
Sper să te ajute.