| Oniisu a întrebat:

cand deschid computerul imi apare o imgine neagra si imi apare un program care se numeste SMART HDD cand intru in start im apare doar browse`rul de internet restul programelor nu apar deloc. ce sa fac? dau funda pentru cel mai bun raspuns. multumesc anticipat scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| andreiask a răspuns:

Este virusat. reinstaleaza windowsul si formateaza partitia C:\

1 răspuns:
| kr37zu a răspuns:

Ai casuta "All programs" si le gasesti acolo cat pentru Smart HDD trebuie sa il dezinstalezi. Intra in "Control panel ","Add or remove programs" si poate il gasesti acolo si ii da-i remove