| Ghostplayer a întrebat:

Cand deschid google chrome nu apare pagina normala ci apare 22FIND cum scap de acest portal ca sa am google chrome inapoi? Cine imi raspunde primeste funda!

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Sus in dreapta paginii ai o casuta cu trei liniute, dai click pe ea, si o sa-ti apara o alta fereastra mica de unde vei alege"setari". Aici, undeva pe la mijloc scrie "la pornire", acolo ai trei cerculete, dintre care tu vei bifa al treilea cerculet, acolo unde scrie "deschideti o anumita pagina sau un set de pagini", dupa care dai click pe acel text albastru "setati paginile", si in fereastra mica nou aparuta exista o casuta de adresa. Acolo tu vei scrie "www. google.ro". Apoi inchizi toate ferestrele, si redeschizi google chrome.
Nu e greu.Bafta!

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Sus la adrese scrii www.google.ro dai enter dupa care tragi adresa pe desktop si pe viitor o accesezi de acolo stergand pictogramele co google chrome. Astfel niciodata nu te va mai influenta alte motoare de cautare sau adrese.

| taken a răspuns:

Click in dreapta sus unde sunt alea 3 linii, setari, in stanga setari, la pornire bifezi deschideti o anumita pagina sau un set de pagini, dai pe setati paginile si scrii acolo www.google.ro,apoi dai OK.

| YMLA a răspuns:

Tastezi "Google" si intri pe pagina principala. Apoi dai "Doresc ca Google sa fie pagina mea de pornire" si gata. Sau dezinstalezi si instalezi iar google chrome. Am incercat si eu si a mers.

| Ionel_Zlate_1973 a răspuns:

Intra pe www.blog.comp-service.ro si gasesti acolo un articol caree iti explica ce si cum faci ca sa scapi de problema ta.