| anonim_4396 a întrebat:

Când încep să stau pe laptop apare pe display din când în când o consolă neagră ca cea de la Comand Prompt numai că nu scrie nimic și dispare în mai puțin de o secundă. Este super enervantă deoarece joc diferite jocuri sau mă uit la un film și mă scoate afară din joc sau din modul fullscreen. Ce credeți că ar putea fi sau cum aș putea să scap de ea? FUNDA

Răspuns Câştigător
| rrrp a răspuns:

Sal.

ia malwarebytes free si da un scan si remove la ce gaseste aiurea.

ai luat ceva.

am mai scris aici:

...r-asta-se/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru rrrp):

Mulțumesc! O să încerc... laughing