| BloodyHuman a întrebat:

Cand intru in calculator nu apare nici o iconita si nici bara de start, dupa 2-3 min tot ecranul se face albastru si apar toate iconitele si bara.Cum repar asta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e virusat thinking

| WPP a răspuns:

Ai prea multe aplicatii in start-up, foloseste ccleaner sau "run/msconfig si da disable la tot ce nu iti trebuie sa porneasca odata cu windowsul.

| Madap a răspuns:

Iti sugerez sa-ti reinstalezi Windows-ul

| RegepOnur a răspuns:

Poate ai prea multe fisiere in calculator si de aceea nu ti se deschide imediat.Dai o curatare cu Ccleaner sau ce folosesti tu...