| Zsolt15 a întrebat:

cand pornesc laptopul imi apare recovery daca apas enter nu se intampla nimic, daca apas Esc atunci ma duce la un fel de meniu numit InsydeH20 Setup Utility rev.5.0
pentru ca nu am actualizat windows ca se bloca la actualizare...
ce pot face, nu vreau sa resetez ca am poze pe el...

dau funda!

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Daca ai doua partitii-unde prima partitie (de regula are litera C) este instalat windowsul, iar a doua partitie (de regula are litera E)
si ai pozele salvate in E, atunci poti sa reinstalezi windowsul fara probleme.
daca ai o singura partitie (hardul, spatiul tau de depozitare) pe hard disk, atunci folosesti windows recovery disk

| Zsolt15 explică (pentru mudokins78):

Voi incerca, prima data trebuie sa repar displayul spart... daca merge ce ai zis tu vei primi funda happy