| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... cand trimit niste poze pe messenger, nu se trimit cu toata rezolutia. de exemplu: o poza are 3072x4608 si se trimite cu 600x800. chiar daca trimit prin photo sharing sau altfel,. se poate trimite prin messenger, dar fara a schimba rezolutia? funda:X:X:X:X

2 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Probabil versiunea ta de messenger nu suporta o calitate mai ridicata

| vladyyyy a răspuns:

Sau daca exista alta metoda sa trimit pozele la aceeasi rezolutie, nu neaparat prin messenger big grin