| Petrica123 a întrebat:

Cand vreau sa instalez drive-ul audio imi da o eroare:Install Realtek HD Audio Driver Failure!
Va rog, ajutati-ma!

Fundaa!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Normal.Driverii nu sunt universali. Poate fii driver de la realtek dacă nu ți comptibil cu placa ta de bază, nu faci treabă.
De ce placă de bază este vorba? ca să îți pot da driver-ul audio.
Driver robot, driver genius și alte minuni de-astea îs prostii.Cel mai bun lucru făcut îi ăla ce și-l face omu cu mâna.Succes

| petrescuionut a răspuns:

Ia-ti driver robot si cauta pe youtube un ghid dar sigur trebuie sa stii ca iti apare acolo dowloand drivere si iti apare mai multe da aleas inutile iei si tu doar ce scrie relateck

| Bogdy2k a răspuns:

Incearca instalarea de aici: Run>Device Manager>Realtek High Defininion Audio>Browse my computer for driver software>Install din folderu in care ai driverul.

| Dannyofficial a răspuns:

Reinztaleaza din nou windowsu, poate nu-i iai facut aplicatile corect.