| OitzaColorata a întrebat:

Cand vreau sa intru intr-o poza pe calculator zice : Windows photo viewer can't open this picture because either photo viewer doesn't support this file format, or you don't have the latest updates to photo viewer.
Ce inseamna? Ce trebuie sa fac? Pozele.[sunt 2] sunt pe un stick. Ce fac sa vad pozele?
Scuze de categorie.

2 răspunsuri:
| Sooorin a răspuns:

Ala spune " windows photo viewer nu poate deschide aceasta poza deoarece ori photo viewer nu suporta formatul pozei ori nu ai facut update la cea mai noua versiune de photo viewer" fa-i un update ( actualizare ) la program.

| Roland22 a răspuns:

Ia-ti alt program, cauta pe google programe de deschis poze