| FluturashZburator a întrebat:

Cand vreau sa intru pe facebook sau orice alt ceva, mi se deschide alta fereastra. Stie cineva cum pot ezolva? Dau fundita ♥ :**

17 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Vezi si tu cu gramatica. (ai scris gresit cuvantul "rezolva")

| FluturashZburator explică (pentru dragosbogdan001):

Uau, dar ce pot sa spun. Prin faptul ca evidentiezi grezelile altor persoane, nu pari mai inteligent. Si daca intr-adevar erai, nu te adresai cu acest aer superior. Si da, am gresit, asta e. Daca scriam "sa" in loc de "s-a", sau "la" in loc de "la", atunci puteai sa scrii: "Vezi si tu cu gramatica", pentru ca ar fi fost o problema majora. Nu faptul ca am "mancat" o literalaughing sad :*. Persoanele ca tine ar trebui sa faca alt ceav in loc sa comenteze la orice greseala gramaticala. Te pup.

| FluturashZburator explică (pentru FluturashZburator):

"l-a" ceva*

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru FluturashZburator):

Stiu, dar si pe mine m-a comentat unul pentru "la" in loc de "l-a".Si asta m-a facut sa ma supar si sa incep sa caut si eu greseli de scriere/exprimare.

| FluturashZburator explică (pentru dragosbogdan001):

"Ce tie nu-ti place altuia nu-i face!" Nu te mai lua dupa nimeni.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru FluturashZburator):

Dar tu ce ai fi facut? Si eu m-am luat de el asa cum te-ai luat tu de mine.

| FluturashZburator explică (pentru dragosbogdan001):

Da, dar eu nu am sa fac ce ai facut tu (adica sa ma apuc si eu sa caut greseli de scriere/exprimare). :*

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru FluturashZburator):

La iceput si eu ziceam asta...

| FluturashZburator explică (pentru dragosbogdan001):

Nu toti suntem la fel. :*

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru FluturashZburator):

Aici ai dreptate.

| FluturashZburator explică (pentru dragosbogdan001):

Stiu ca deviez de la subict, dar deja ma apuca nervii. Pe ce site pot viziona filme online?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru FluturashZburator):

Ai incercat pe youtube? De fapt care era intrebarea ta? Am uitat.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru FluturashZburator):

Dar ce legatura are cu intrebarea?
Cauta pe google.

| FluturashZburator explică (pentru dragosbogdan001):

Nu am gasit.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru FluturashZburator):

Nu ai gasit pe google?
Click aici:
https://www.google.ro/......ps?/search

| picard20 a răspuns:

Buna seara! Mai intai de toate, v-as ruga frumos sa-mi spuneti ce anume pagina vi se deschide? V-as sugera sa schimbati browserul, puteti trece cu toata increderea la Mozila Firefox, eu il folosesc de aproximativ doi ani, si nu mi-a facut deloc probleme! Mult succes va doresc si dumneavoastra!