| Stephaniee a întrebat:

cand vreau sa ma conectez la WIFI-UL din casa mea, de obicei se loga singur la wifi-ul din casa, dar acum nu, cand dau sa ma loghez eu singura, bag parola, toate cele si imi apare: problema la autentificare, de obicei nu facea asa, dar nu stiu ce are, conexiunea de la laptop si pc merge perfect dar si pe smartpohne-ul meu, dar pe tableta nu. imi dati va rog un sfat, sau cum as putea sa rezolv.

1 răspuns:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. Dă un restart tabletei și încearcă din nou. Și dacă tot așa e, uită-te la setările conexiunii.(pe tabletă)