| User2 a întrebat:

Care ce ziceti de Allview P5 Alldro? Merita banii? Sau spuneti un telefon puternic cu bugetul maxim de 900 de lei.Pangliga big grin

Răspuns Câştigător
| IQBoxGeek a răspuns:

Salut! Ca raport calitate/pret, modelul P5 de la Allview e foarte ok. Bineinteles, pe piata sunt modele decente in aceeasi gama de pret, insa P5 are display-ul IPS LCD mai mare si mai bun putin decat modele ca Sony Xperia U sau Samsung Ace Duos etc., precum si putere de procesare care face fata la aplicatii. Allview incearca sa faca modele cu date tehnice decente la pret cat mai mic pentru a avea succes pe piete cu putere mai mica de cumparare. Smartphone-ul se misca decent, ti-l recomand. Sper sa fii multumit de el.

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Salut. parerea mea e ca se merita pentru un smartphone romanesc. din cate am citit este dupa HTC one x la mai multe facilitati. pretul este intre 800 si 1000 de lei, un pret care este avantajos. daca vrei sa afli mai multe despre el, citeste aici http://www.connect.ro/......omentului/

| Adytzzuy a răspuns:

Da sigur ca isi merita e cel mai bun telefon aproape ia-ti-l!