| 47dadi a întrebat:

Care e cea mai ieftina placa video cu care pot rula GTA V? Pot lua si second hand, nu conteaza.

6 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

Gasesti la 50- 100 de lei, cauta la oborul din orasul tau sau in targuri

| Andrei30305 a răspuns:

Un GTX 750 iti poate rula Gta 5 in 60 fps cu setarile low-mediu.

| Alexul99 a răspuns:

GTX 750TI, GTX 650, GT 1030, sunt mult mai multe, ti-am dat doar cateva exemple.

| iwefgOficiall a răspuns:

Eu am avut o placa video r6 260 oc si pe urma am luat r7 360 fiindca s-a ars pe timp de vara dar o sa-ti mearga cam an 30 de fps depinde ce procesor ai.
Si trebuie sa fie si cu 2 gddr5 de memorie ca altfel nu poti.
Eu acum am un radeon rx 460 de 2gb si merge chiar mai bine 50 55 fps.
Deci an concluzie r6 260 cel putin cu 2gb de memorie.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Gtx 260

| gamersamp12 a răspuns:

GTX 650 2gb DDR5. Costa 250 de lei duce orice joc
Specificatiile sunt in descriere uite dovada: https://www.youtube.com/watch?v=Vpi6g6k6DxI&t=622s