| Angelikutzu a întrebat:

Care e diferenta dintre placa video nVidia GeForce GT630 si una GTX650? Care e mai buna de gaming si de ce?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Gtx-ul este superior din orice punct de vedere.
2. Vezi ca sunt variante mai performante decat gtx 650 in aceeasi bani(spre exemplu radeon r7 250x este mai ieftina&si mai performanta fata de gtx 650).

| JohnnyBi a răspuns:

Tu compari un GT cu GTX? si diferenta de model de la 630 mai vechi la 650 mai nou? ia ghici. (gtx>gt, nu de alta, poate nu ghicesti)

| suffarstar a răspuns:

Clar GTX-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackNinja a răspuns:

Uite ce zice zice un site de specialitate: http://www.game-debate.com/....../index.php

| HopOMyThumb a răspuns:

Pai clar GTX650 e mai buna, pentru ca e un model mai nou, are alta performanta.