| yoyoalecs a întrebat:

Care e mai bun intre Samsung galaxy s plus,s advance,R? Din punct de vedere al jocurilor,net,camera,baterie, dar si in general. Vreau argumente!

Răspuns Câştigător
| Orafixa a răspuns:

Galaxy s Plus este mai bun jocurile se misca repoede pe el are wi-fi prinde de la o distanta mai mare ca advanced poze f frumoase daca nu stai pe net si nu asculti muzica f mult te tine si 1 saptamana si cv chiar daca stai pe net, dardaca stai pe net vreo 3 4 ore risti ca maine dimineata sal agsesti fara baterie.