| mona01 a întrebat:

Care este cea mai buna firma de casti audio? Sony Panasonic Philips sau Pioneer? Si daca puteți sa îmi dați și un site de unde le-as putea achiziționa ca domo unde sa fie și la preț acceptabil. Funda!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pioneer, cel mai bine le cumperi de pe un site de piese auto.

| Utilizator1234 a răspuns:

Cele enumerate de tine nici macar nu sunt in topul celor mai renumite branduri de casti serioase. Sony si Philips au cateva modele decente, Pioneer si Panasonic sunt la baie. In alta ordine de idei, nu exista "cea mai buna firma de casti", deci daca vrei o recomandare, specifica ce tip de casti vrei, la ce le folosesti si ce buget ai.