| SerbanX a întrebat:

Care-i treaba cu Romtelecom Clicknet Evdo modem? bag mondemu si merge prost netu. 5KB viteza de descarcare. etc. Ma puteti lamuri? Si ce rol are suportu pentru cartela sim pe spatele modemului? Funda + Vot! Merge netu ca dracul! Apropo am laptop Asus f5 entertainment system Afecteaza cumva? Doar cei experimentati! Si cum pot face sa mearga cat de cat NORMAL? Funda sad

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Asa este netu de la romtelecom merge ca naiba, am avut si eu si imi vinea sa arunc PC pe geam, nu are legatrua cu laptopul tau nu laptopul e de vina ci netu, nu ai ce ii faci casa mearga mai bine poti doar sa il schimb sa treci pe UPC sau pe rds P.S: eu am trecut pe UPC si merge bine