| cenastar a întrebat:

-Buna TPU care imi da si mie un link de unde pot sa descarc "The Lord of The Rings" pc game pentru:

1. Windows XP Professional(5.1, Build 2600)
2.System manufactured(NVDIA)
3.System Model(AWRDACPI)
4.BIOS ) Phoenix-Award WorkStationBIOS v6. 00PG
5.Procesor: AMD Sempron(tm) Procesor 3000+, MMX, 3dNow,~1.6GHz
6.Memory:480 Mb Ram
7.Page File:532MB used, 589 available
8. DirectX Versionbig grinirectX 9.0c(4.09.0000.0904)

Dar sa nu fie de (strategie).Cel care zice primul si un raspuns bun are o fundita. Vreau un raspuns cat de repede se poate.(bye)

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Pai, ai un sistem foarte slabut, nu cred ca va rula cu configuratia asta.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"Totul despre TPU"?

| catalino200 a răspuns (pentru CautNume):

"CautNume"?

| CautNume a răspuns (pentru catalino200):

Si care-i problema ta? Initial, intrebarea a fost la "Totul despre TPU".