| RigorMortis a întrebat:

Care selfie stick este mai bun, cel cu conectare prin bluetooth sau cu conectare la mufa jack? E urgent!
Dau funda

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bluetooth. Am primit cadou unul cu mufa jack dar nu functioneaza la telefonul meu pentru ca nu are inclus in setarile de la camera foto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bluetooth
E posibil sa nu functioneze cele cu mufa jack la toate telefoanele

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Niciunul. Selfiestickurile sunt degeaba. Poti sa iei un bat si sa lipesti cu banda adeziva telefonul de el.

| UnNimeniFaraNimic a răspuns:

Depinde de ce preferi tu. Eu recomand prin bluetooth dar e mai scump. Reactia de raspuns e cam aceeasi. Eu am avut prin mufa jack si i-am rupt mufa fara sa vreau. Deci cele cu mufa jack sunt mai "firave" dar mai ieftine

| Alexe_Andrei_1986 a răspuns:

Cu bluetooth! 100%