| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti sa lucrati in DreamWeaver? Am nevoie de ajutor pentru un site de atestat. Am reusit sa fac prima pagina dar nu stiu sa le pun si pe celelalte in asa fel sa am acelasi template. Multumesc.

1 răspuns:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Pffff...esti departe de adevar. Ai nevoie de multa munca. trebuie sa cunosti macar html si css. Trimite-mi un mesaj cu ce ai nevoie de ajutor si o sa-ti raspund, sau iti fac eu site-ul pentre niste euro pe telefon ^^