| Sonni a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele Apple iPhone 4S fata de Samsung Galaxy S II? Dar fata de Samsung Galaxy S III?

Răspuns Câştigător
| soul2soull a răspuns:

Iphone-ul este o firma cu renume mondial Iphone-ul original nu replica... este bun cei al lui i-al lui...samsung are si partea lui buna
Samsungul a aruncat pe piata in ultimul an mii de dispozitive care mai de care mai fancy cu tot felul de gadget-uri

Ramane de vazut pe parcurs ce se va intampla desi eu prefer
o firma cu renume si care stie ce face in declinul celor de la Samsung cu tot felul de beta realizari sa vedem cat timp rezista gadgeturile lor si cat rezista batranul iphone...

LA URMA URMEI e doar opinia mea

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Simplu pe net gasesti specificatiile la cele 3 telefoane fa o comparatie intre ele simplu nu?

| Sonni explică (pentru soul2soull):

Vroiam sa vad parerile celorlalti. Gen : De ce ai alege X si nu Y?

| soul2soull a răspuns (pentru Sonni):

Iphone-ul este o firma cu renume mondial Iphone-ul original nu replica... este bun cei al lui i-al lui...samsung are si partea lui buna
Samsungul a aruncat pe piata in ultimul an mii de dispozitive care mai de care mai fancy cu tot felul de gadget-uri

Ramane de vazut pe parcurs ce se va intampla desi eu prefer
o firma cu renume si care stie ce face in declinul celor de la Samsung cu tot felul de beta realizari sa vedem cat timp rezista gadgeturile lor si cat rezista batranul iphone...

LA URMA URMEI e doar opinia mea

| robiolic a răspuns:

Iphone = ios 6
galaxy = android
ios 6 = cel mai avansat sistem mobil din lume.
android = sistem facut de mantuiala...
adica prostie.