| crysty1067 a întrebat:

cat ar costa un laptop Asus k51a defect? adica nu-i asa defect merge, dar cand apas pe buton dureaza mult sa se aprinda(ore, zile poate si o luna)...stiu ca nu-i de la placa video atat.

4 răspunsuri:
| Iris1997 a răspuns:

Eu zic sa nu te complici cu gadget-uri la mana a-2-a. Desi la final o sa coste ceva mai mult macar va fo nou nout si va merge perfect. Nu sa cumperi ceva la mana a-2-a si sa mai bagi inca 6-700 de lei sa-l faci sa mearga!

| crysty1067 explică (pentru Iris1997):

Eu am laptopul asta...ca mi-am luat altul nou si nu prea am ce face cu el si am zis sa-l vand...

| Iris1997 a răspuns (pentru crysty1067):

Aha... happy

| Maxim_Marian_1997 a răspuns:

Cam 4-5 milioane.