| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
caut un site pe care sa adaug cateva poze care sa ofere posibilitatea de a fi downloadate si de alte persoane

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Dropbox! Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Nu am mai folosit
daca pot sa adaug poza in dropbox si sa ofere un link catre aceasta e perfect

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, merge! De asemenea, poti si cu programe si documente, de orice tip!

| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Daca cunosti pasii poti sa imi zici
multumesc

6 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Ingur

| SuziR a răspuns:

Tumblr e un site pe care il gasesti pe google si we heart it o aplicatie pentru Android sau ios unde. Ambele is pentru a pune poze sau sa descarci tu de la alte persoane. Sper ca te-am ajutat! happy

| SuziR a răspuns:

Tumblr-site care il gasesti pe goolgle
we heart it- il gasesti in magazin play sau app store