| andreimazureac a întrebat:

Buna TPU.Ce aplicatii interesante, folositoare folositi pe un telefon cu android?

Răspuns Câştigător
| BlockBuster2013 a răspuns:

Facebook, Skype, Y! Messenger, Instagram, Applock(poti bloca anumite aplicatii din telefon cu un cod de 4 cifre), jocuri gen Temple Run 2, Subway Surfers, Vector, Angry Birds, Gta III, Pou, Jetpack Joyride si multe altele. Pentru muzica ca sa nu te complici e o aplicatie : Download MP3, poti lua aproape orice melodie dupa ea. A, si mai e si Viber, folosesti nr. ul de telefon ca sa vorbiti, si nu necesita bani ( dezavantajul e ca nu are video), dar daca e FREE, toata trage. Daca mai vrei si altele, pur si simplu cauta pe MagazinPlay, sunt sute de mii.

| valentin777222333 a răspuns (pentru BlockBuster2013):

Gta 3 merge si pe android?
daca da cum l-ai gasit ca eu nu-l gasesc?

3 răspunsuri:
| claudiacerasela78 a răspuns:

Jocuri (angry birds, chitara virtuala. pian virtual, need for speed etc), mp3 download, winamp, bsplayer, antivirus etc...

| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Sunt multe aplicati pe google play cum ar fi cele de aflat vremea, mai ai si antivirusuri, programe de editat poze dar eu nu prea folosesc programe, cu jocurile cele mai amhappy