| gнσѕт a întrebat:

Ce credeti despre laptopul Toshiba satellite c660 1 cd cu windows xp professional. Cateva pareri despre el. Ce limitari sa am pe el? Cateva pareri si despre aerisire. Multumesc Anticipat big grin [ scuzati categoria big grin ]

5 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Pentru joculete mici facebook messenger si altele ii bun, pentru gaming in veci

| gнσѕт explică (pentru HardCore7750):

rolling on the floor)))))) Buna glumawinking Joc metin2, counter, NFS THE RUN si MOST WANTED pe el si cica e bun pentru joculete rolling on the floor))

| HardCore7750 a răspuns (pentru gнσѕт):

Pai ma, cand am cautat de laptop cu ce specificatii avea ala nu merge jocuri mari, acum depinde de cum ii al tau, zim ce specificatii are

| Jee354 a răspuns:

N3xTz da-mi link-ul la metin2tim si ai funda :*