| vlad8249 a întrebat:

ce fel de telefon imi trebuie ca sa imi pot pune pe el GTA 3 sau GTA San Andreas? Funda!(Apropo am Vodafone smart 2, si nu, nu merge)

3 răspunsuri:
| saidkique a răspuns:

Salut, pentru jocuri gen GTA sau altele cum ar fi NOVA sau Modern Combat( le recomand ) ai nevoie de un dispozitiv cu cel putin 1 GB RAM si procesor dual core de 1, 2 GHZ pentru a rula fara probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| lauboss a răspuns:

Ai nevoie de Sony Ericsson X Peria Play e jamatate telefon jumatate PLAYSATION. FUNDA?