| alexx102428 a întrebat:

Ce inseamna culorile de la GPS ce inseamna cand e portocaliu,rosu, verde?

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Salut
Verde: nu sunt întârzieri în trafic.
Portocaliu: volum mediu de trafic.
Roșu: întârzieri în trafic. Cu cât culoarea roșie este mai intensă, cu atât traficul se desfășoară mai încet.
Notă: liniile gri și albastre de pe hartă vă indică traseele.
De aici: https://support.google.com/......er/3092439

| endizaw a răspuns:

Forma corecta e Rosu, Portocaliu sau galben, si Verde.
Unde se afla de fapt aceste culori?
La cateva GPS-uri se spune ca Rosu este ca este trafic mare, portocaliu este trafic-ul normal (nu prea multe masini) si verde nu sunt deloc intarzieri in trafic si poti sa mergi limpede si frumos.