| VasyBlueLighT a întrebat:

Ce jocuri ziceti ca merg pe acest sistem? Nu conteaza grafica, conteaza sa nu mearga sacadat.
4 gb ram.
placa video amd radeon 3100 graphics 64 mb
procesor dual-core 2.1 ghz

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Cu placa aia video nu-ti merge mai nimic, doar jocuri de pe vremea lui geforce 4/5fx

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Gta. Pana la gta 3. Cu 2.1 ghz nu faci multe dar cu 4GB Ram merge. am 3ghz, 2 GB ram si imi merge Gta IV. PLaca video nVIDIA 3d. asa stiam happy

| VasyBlueLighT explică:

Imi merge pes 2011 si test drive unlimited si nfs undercover cu totul la maxim, nu veniti cu commuri ca numa gta 3 si gta vice city, nu stiti, nu vorbiti.