| Mario673 a întrebat:

Bună TPU
Ce laptopuri de gamimg imi recomandati?
De la 20-35 de milioane?

Răspuns Câştigător
| Ryaaan a răspuns:

Pai eu ti-lea-si recomanda pe cele de la Asus, sunt printre cele mai bune, intri aici te uiti cauti laptop pret calitate buget, iti faci o lista de laptop-urile care te-au atras si apoi le compari care castiga e cel mai bun, le poti da si un mail sa ii intrebi https://www.pcgarage.ro/......ie-gaming/

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar un PC iti miroase urat?
Laptopurile nu sunt pentru gamming!
Sunt scumpe, sofisticate si nu sunt pentru joaca copilasilor!

Cat privesc banii, vezi ca milioanele au disparut de acum 12 ani cand s-a schimbat moneda Romaniei!
Vezi ce ceri, ca sa nu primesti raspuns eronat.
Pentru ca, de 20-35 milioane poti primii vreo 10.000 de laptopuri performante.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

HP

Răspuns utilizator avertizat