| anndrada98 a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti de telefonul SAMSUNG WAVE 575 ( cel alb cu flore pe spate ) este bun? Navigheaza usor pe internet displeyul e bun? cat mai multe inaformatii va rog si daca stiti siteuri pentru a descarca jocuri, teme... pentru telefon... FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| x34deef a răspuns:

Sall! pai eu cred ca accest telefon este unul asemanator cu galaxy S 2. Un coleg de al meu are si mi s-a parut interesant. displeyul este foarte bun iar acesta ar multe aplicatii.eu ti las recomanda dar este destul de scump (pentru mine)tongue

1 răspuns:
| rocket a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/samsung-s5250-wave-525-black-80359.html Specificatiile sunt la fel pentru toate, fie ca are floare sau nu. Per total e foarte bun telefonul si merita.