| AnMa a întrebat:

Ce parere aveti depsre Sony Ericsson Live with Walkman™? Isi merita banii? big grin Este un telefon bun? big grin

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| C8PILUcool a răspuns:

Nu iti lua e softu varza

| AnMa explică (pentru C8PILUcool):

Ce vrei sa spui prin : e softu varza? big grin

| C8PILUcool a răspuns (pentru AnMa):

Da e incet, mai biine, ti-ai lua un Samsung s5610, e super

| AnMa explică (pentru C8PILUcool):

As dori cu touch...si daca se poate Sony Ericsson puppy dog eyes... stii cmva unul care e ff bun?

| C8PILUcool a răspuns (pentru AnMa):

Sony ericsson xperia x10 mini pro, sau Sony Ericsson xperia x10 mini (imi dai o funda, imi lua 20 min sa gasesc)

| C8PILUcool a răspuns (pentru C8PILUcool):

Ce zici?

| AnMa explică (pentru C8PILUcool):

Cum sa nu. Iti multumesc foarte mult big grin si scuze ca ti-am luat din timp puppy dog eyes La multi ani!

| AnMa explică (pentru C8PILUcool):

App... Sony Ericsson xperia... dar nu mini nu e bun puppy dog eyes? adica mini e mai bun decat ala mare?straight face

| C8PILUcool a răspuns (pentru AnMa):

Sunt la fel numai ca unu e mai mic si unu mai mare

| AnMa explică (pentru C8PILUcool):

Oki doki big grin multumesc puppy dog eyes mult La multi ani! >big grin

| C8PILUcool a răspuns (pentru AnMa):

Nu-i bai, daca ai intrebari de telefoane sa ma intrebi ca am lucrat 2 luni asta vara la firma lu unchiu si eram vanzator

| C8PILUcool a răspuns (pentru AnMa):

Sanatate sa fie