| Anonim17765 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG Optimus g? Credeti ca merita sa mi-l cumpar? happy

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Daca te referi la acest telefon: http://bit.ly/19iM22E atunci eu personal consider ca merita cumparat

Totusi iti recomand ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja, in josul paginii pe care ti-am recomandat-o.

5 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Este un telefon foarte bun, cu specificații foarte bune. Cu siguranță își merită banii, însă spun să te gândești mai bine dacă, în cazul în care întrebi asta, ai nevoie de un telefon atât de performant. În primul rând, gândește-te ce cauți la un telefon/smartphone, poate te ajutăm să iei o decizie.

| presus a răspuns:

Parerea mea este ca arata destul de bine, dar eu iti spun sa te mai gandesti... De exemplu un Samsung Galaxy. Sunt mult mai bune ca LG-urile (parerea mea). Pretul este cam ridicat oricum pentru un LG. Sper ca te-am ajutat, funda?; )

| Muwz a răspuns:

Pai arata bine, esteeeee „frumos"!
Dar mai gandeste-te:chiar vrei unul cu touch screen? Se strica repede, nu, foarte repede daca nu stii sa ai grija de el. Mai bine unul cu tastatura qwerty. Parerea mea. Acum o saptamana am fost sa imi iau telefon si cand am vazut ca erau atatea cu touch screen am fost tentat sa imi iau unul. Dar pana la urma unul cu tastatura qwerty... a fost alegerea finala.
Faci cum vrei, e doar un sfat.
Funda?

| Roby669 a răspuns:

Da big grin E cam ultima "fita". Dar ia-l de pe net. In magazinele Vodafone, Orange sau cosmote s-ar putea sa-l gasesti mai scump.

| Cosmin2399 a răspuns:

Daca te gandesti sa il iei pentru jocuri filme etc. este foarte bun dar iti pot oferi si alte variante:HTC one s sau un s2 parerea mea