| AnMa a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Champ C3300? Doresc sa il cumpar si m-ar interesa si parerea voastra big grin

Multumesc Anticipat

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Foarte nasol si cu un pret destul de mare pentru ce face...
Mai bine mai strange niste bani pana la Samsung star sau Nokia 5230. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nu trebuie sa intrebi pe nimeni si sa nu ma intelegi gresit dar tu ti-l ei daca vrei sau nu. iti ei daca iti place nu dupa parerea altora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic sa faci dupa parerea ta.Si sa stii ca este 400lei la cartela dar poti sa iei si pe puncte si se mai ieftineste si la abonament 200 lei si asa poti sa folosesti puncte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este bun! il am si sunt multumita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun... ia-ti!

| astro5 a răspuns:

Nu se merita mai bine strange bani siti ia LG cookie