| SonyaElena a întrebat:

Ce pot face cu 100 mb internet pe mobil? cat pot naviga? (daca ajuta: am reincarcat cu 7 euro cartela la orange)

Răspuns Câştigător
| DragosAlex1 a răspuns:

Mie miau tinut o saptamana 100 mb dar a fost messul pornit tot timpul si am navigat multbig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 100mb internet poti naviga destul de mult

| ColtuVesel a răspuns:

Buna. Daca nu descarci muzica sau imagini, traficul te tine destul de mult.
Cu cei 100 Mb poti naviga linistita o luna pe www.bestwap.ro ( cel mai mare wap chat din Romania) cu peste 10000 conectati de-a lungul zilei.