| NikyRoz a întrebat:

Buna TPU...ce procesor si placa video mi-ar trebui ca sa ma pot juca outlast sau fifa 14

Răspuns Câştigător
| zaratu a răspuns:

Procesor i3 3260 de 3, 4 gbh si placa video nVIDIA geforce 600 series Gt630 gigabat de 2gb

| NikyRoz explică (pentru zaratu):

Merg jocuri din 2013 sau 2014?

6 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Da 95 % dar sa fii mai sigur iti dau un site un faci un test la toate jocuri si vez cat de compatibile sunt compomentele tale cu jocul respectiv, daca nu ai inteles iti las id meu si iti explic mai multe pe mess zaratu. iulian

| zaratu a răspuns:

Site este game database

| NikyRoz explică (pentru zaratu):

Este game debate il stiu

| NikyRoz explică:

Merg jocuri din 2013 si 2014?