| didiclau1996 a întrebat:

Ce recomandati intre Laptop 2 in 1Asus VivoBook Flip 14 sau Laptop 2 in 1 Lenovo 520?
Sau alte laptopuri 2 in 1 pana in 3000 de Ron?

Răspuns Câştigător
| 28cosmin a răspuns:

Nu îți pot da un răspuns concis.
Întâi spune-mi sau spune-ne la ce vrei să folosești laptopul 2 in 1? Ca să te putem ajuta cu un răspuns.
Eu sunt bun în tehnologie dar trebuie să știu la ce vrei să folosești acel produs laptop 2 in 1?

2 răspunsuri:
| didiclau1996 explică (pentru 28cosmin):

Sunt in ultimul an de facultate si am nevoie de el mai mult pentru realizarea lucrarii de licenta. Vreau sa fie usor de carat la biblioteca, cursuri sau pe unde am nevoie. In rest folosesc mult Youtube si ma uit la filme. Mi-a placut mult ideea ca la acest model am si tableta si laptop fara sa fiu nevoita sa car 2 obiecte!
O sa folosesc mult partea de Windows! Dar vreau si unul care sa resiste in timp.

| 28cosmin a răspuns (pentru didiclau1996):

Atunci este foarte bine să aleg acel model de laptop 2 in 1 de la Asus.
Sper că răspunsul meu ți-a fost de folos!