| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa imi aleg dintre o tableta Samsung Tab3 si Utok i700 ULTRA?

Răspuns Câştigător
| Ana9999 a răspuns:

Pai la Samsung din ce am vazut, bateria e mai buna si camera mai ok, la Utok ecranul e mai bun si are mai mult RAM, asa ca depinde si de tine pentru ce ai nevoie de ea mai exact, insa parerea mea e sa iei Samsung, despre Utok se aud multe pareri negative, prieteni care au tablete Utok se duc mereu cu ele la service si oricum calitatea nu este chiar cea promisa, in general firmele mai slabe impresioneaza printr-un hardware puternic la un pret mic, dar de fapt sunt puternice doar teoretic pentru a atrage cumparatori, pentru ca la utilizare se vede ca nu e totul bine pus la punct.

4 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Samsung galaxy tab 3, am si sunt super multumita de ea. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Brainyyuck a răspuns:

Daca iti iei utok o sa plangi... e marca romaneasca si nu-i buna din nimic eu am avut utok 700q si era un dezastru.