| Andrei900Boss a întrebat:

Buna TPU.

Ce se zice despre terminal 00 e din internetul intunecat sau nu? Adica se zice ca terminal 00 vine de la terminal 000 de la satanic. 000. exe? Aia de pe Youtube de ce folosesc browsere cltr+shift+N adica fara sa salveze nimic de pe google si Youtuberii de ce zic sa nu intram pe terminal 00? Site-ul web http://angusnicneven.com/ se aude sunete sataniste si cruci si iluminati si die die die si ochiul satanei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul intunecat aka "dark web" nu poate "intra" in cel "safe" pe care majoritatea il acceseaza. Pe site-ul ala se aud sunete satanice pentru ca pentru asta a fost creat, sa atraga atentia si sa sperie prostii. Nu mai pune botul la toti youtuberii asta care papa la rahat, ei vor doar vizualizari aka bani.

| Andrei900Boss explică (pentru anonim_4396):

Am uitat ceva. se poate accesa internetul intunecat cu o aplicatie de google direct pe dar eu nu mi-am facut cont pe Facebook onion. big grin si nu am stat mult pe deep web.