| CoriiKidd a întrebat:

Buna TPU.Ce site-uri usoare de facut PNG stiti? love struck
In afara de photoshop si photofiltre. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andreeeeeaxd a răspuns:

Intai deschizi poza pe care vrei sa o modifici, In caseta dreptunghiulara din stanga selectezi bagheta roz(mov) apesi cu bagheta pe zona unde vrei sa o stregi ca sa devina png apoi in dreapta dai dublu click (pana se bifeaza)
Dai pe radiera apoi, si incepi sa stergi zona selectata mai devreme
Sper ca te-am ajutat. Fundabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca Paint Net. E gratis, il folosesc:
http://www.getpaint.net/
E printre putinele prgrame gratis care face fotografii in format png.

| Andreeeeeaxd a răspuns:

Erm... pizzap rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeeeeaxd a răspuns (pentru CoriiKidd):

Intai deschizi poza pe care vrei sa o modifici, In caseta dreptunghiulara din stanga selectezi bagheta roz(mov) apesi cu bagheta pe zona unde vrei sa o stregi ca sa devina png apoi in dreapta dai dublu click (pana se bifeaza)
Dai pe radiera apoi, si incepi sa stergi zona selectata mai devreme
Sper ca te-am ajutat. Fundabatting eyelashes?