| Inna123 a întrebat:

Buna,TPU! Ce telefon ati alege dintre...

1.http://www.emag.ro/......D94VZBBBM/
2.http://www.emag.ro/......EQGCTBBBM/

Argumentati raspunsul!

Oferr fundita! :*

2 răspunsuri:
| 1123456789 a răspuns:

Daca vrei RAM mai mare iti iei NEO, dar daca vrei ceva rezistent. iti spun din experienta la DISPLAY la NEO ii lipseste functia Corning Gorilla Glass. aceasta functie te ajuta foarte mult de ex tii telefonul cu monezi in buzunar si daca nu are aceasta functie se zgarie imediat sau daca iti cade la cel standard in cel mai rau caz se zgarie la cel NEO ai sansa sa ii spargi sticla.

| QuickSilvers a răspuns:

Salut. Aceste 2 telefoane sunt echivalente, numai pretul difera intre ele. 500MB RAM nu e diferenta semnificativa. Gorilla Glass se numeste stratul protector al touchscreen-ului. Scopul lui este de a proteja impotriva zgarieturilor, loviturilor etc. si nu este nicidecum o functie. Alegerea este a ta. Dupa cum am zis, din punct de vedere tehnic sunt echivalente, acum depinde care iti place ca design.