| korenix a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre acestea doua?
http://www.cel.ro/......m-white-l/
sau
http://www.cel.ro/......m-black-l/

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lenovo (IBM) este o firma mai cunoscuta si caracteristicile telefonului sunt mai bune. Si pretul mai bun. Parerea mea!

| korenix explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru raspuns!
Dar faza e ca acest telefon are rom-ul schimbat (ma refer ca nu are interfata android-ului normal) si aceasta cauza poate incetini sistemul.
Pe cand Serioux nu are rom-ul schimbat.

| Salontanul a răspuns (pentru korenix):

Telefoanele din magazin nu vin cu ROM custom. Cine ti-a spus asa ceva? ROM-ul acestui telefon este altfel de cat al altuia dar nu te afecteaza cu nimic pe perioada garantiei cand oricum n-ai voie sa umbli in el (sa-l custom-izezi). Ulterior sunt programe cu care poti umbla si in acesta ca in oricare altul.

| korenix explică (pentru Salontanul):

Ok cum zici tu.
Dar eu am avut un telefon cu interfata Huawei si mergea greu.