| coztel5437 a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre Orange hiro\yumo sau LG optimus l9?

Răspuns Câştigător
| Astamica123 a răspuns:

Eu zic Lg optimus L9...De ce?
Are android 4.0, camera 5 mpx cu blitz, ultima versiune de bluethoot.Este marisor.
Funda?

| coztel5437 explică (pentru Astamica123):

Ca marime Orange yumo e mai mare, dar nu stiu ce sa aleg...

| Astamica123 a răspuns (pentru coztel5437):

Eu zic ca Lg optimus L9 e mai frumos decat Orange yumo..Parerea mea..acum depinde si de tine..care iti place mai mult.Tu alegi, nu noi happy

14 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Orange e mai bun, are specificatii mai bune, deci poti juca jocurile mai fluent, in plus arata foarte bine

| coztel5437 explică (pentru bogdan324):

Nene care din ele cas doua!

| bogdan324 a răspuns (pentru coztel5437):

Hiro nenea

| coztel5437 explică (pentru bogdan324):

Pai asa zi

| coztel5437 explică:

Se pare ca nici unu nu m-a multumit...pana la urma mi-am luat un vonino ego qs, acesta se comporta excelent si nu am avut vreo problema(ar mai fi si faptul ca e al treilea smartphone cu android si mai am si o tableta--experienta) mersi oricum de raspunsuri!

| Just4boy a răspuns:

Arata mai bine Orange-ul...dar cred ca LG-ul este mai bun! happy

| coztel5437 explică (pentru Just4boy):

Care din ele (la Orange ma refer)?

| Just4boy a răspuns:

In ciuda caracteristicilor tehnice ale lui Orange Yumo sau Hiro, este mai bun LG Optimus L9! Mai renumit, mai bun!

| nebunaticu91 a răspuns:

Nu l9 e in urma fff mult si cu android cu tot, ei spun ca l9 ca este cunoscut dar hiro il face praf pe l9 crede-ma le-am avut pe amandoua si acum am hiro

| kosyi a răspuns:

LG optimus l9 eu zic ca e mai bun

| Filip_Giovanni-Adrian_1992 a răspuns:

Acuma nu ca i fac reclama dar Orange hiro e super ca telefon ca si greutate ca si model adevarat camera e mica de 5 mpx dar la 400 de ron fara abonament este de o calitate extraordinar de buna filmeaza la calitate hd cu 30fps nu are lag in jocuri fotografiile pe care le face sunt destul de bune eu l-am luat si nu sunt deamagit de elbig grin

| coztel5437 explică (pentru Filip_Giovanni-Adrian_1992):

Eu iti zic ca optimus l9 merita, alea de la Orange is modificate la greu, plus ca ai o groaza de aplicatii instalte de ei...si totusi is telefoane Orange, chiar merita?