| Vi1rus a întrebat:

ce versiune de skype sam instalez pe un pc vechi, ca nu-mi merge nici o versiune, una nu se conecteaza alta nu-mi merge camera. funda

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Instaleaza-ti driverpack solution, il poti lua de pe site-ul oficial, fa-ti update la toate driverele, nu si programele ca-ti baga multe programe de care nu ai nevoie si cum zici ca pc-ul e vechi nu are rost sa-ti umpli HDD-ul cu toate prostiile, dupa ce ti-ai updatat driverele poti instala ultima versiune de skype! Ar trebui sa mearga! Imi merge skype pe un laptop cu Intel celeron de 2.13 ghz, procesor antic, 2 Gb RAM ddr2 si placa video integrata Intel mobile nu mai stiu cumwinking Skype merge pe orice rabla de pc, trebuie sa ai driverele bine puse la punct, daca nu merge, contacteaza-ma!

| dannyel86 a răspuns:

Skype nu mai functioneaza decat pe versiuni actualizate, care cer minim Windows XP Service Pack 3. Orice alta versiune anterioara a sistemului de operare e incompatibila cu Skype.