| Isys a întrebat:

ce ziceti de Iphone Replica (4-5) cum merge?, care e diferenta dintre unul original si o replica in afara de capacul care se deschide la unele replici?

Răspuns Câştigător
| Thesinger1 a răspuns:

Daca vrei sa te dai mare, merge!
Insa rar gasesti unul cu android, de obicei ruleaza doar java replicile.Camera f. proasta, la unele nu merge wi-fi ul, nici netul, dar poti sa prinzi si o replica "norocoasa".
Asta tine de tine.
Funda?

| Isys explică (pentru Thesinger1):

Ma poti ajuta de exemplu sa imi arati ce poate contine o replica "norocoasa"? Un link cu acea replica?

| Isys explică (pentru Thesinger1):

Mai am o intrebare in privinta touchscreen-ului, merge bine sau nu?

| Thesinger1 a răspuns (pentru Isys):

Merge normal

6 răspunsuri:
| Ely3434 a răspuns:

Nu-ti lua replica. Are o prietena de-a mea replica la un S3 e praf laughing) Camera la telefoanele cu butoane face poze mai bine, se virusează repede. Eu am un Nokia Lumia 520 dar e original si sunt foarte multumita de el.

| Andreea_Andree_1973 a răspuns:

Sfatul meu, nu-ti lua replica, la niciun model de telefon, nu-ti lua niciun fel de replica, pentru ca pe parcus se duce de rapa.mai bine dai bani pe un telefon mai sofisticat, si il iei bun decat, sa iei replica, pentru ca replica este mai ieftin decat orice:*! Nu vreau neaparat funda eu, mie imi e ok sa-ti dau un sfat ca sa stii, daca nu doresti iphon cauta pe ocazii sau altceva un telefon Samsung mai simplu dar nu replica, orice dar nu replica.Nu e bun, am patit-o pe pielea mea :*