| VasileMoldova a întrebat:

Cei care aveti casti bluetooth cu fir cum vi le protejati? Adica cum aveti grija de ele? Nu le expuneti la umiditate etc... Le purtati prin oras sau nu... Etc astept sfaturile voastre. Am mare nevoie de ele deoarece vreau ca castile sa dureze cat mai mult posibil. Multumesc mult=broken heart(

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Bluetooth ci fir... Sa înțeleg că is Bluetooth dar au si opțiune de a le folosi cu fir? Da îs bune, calitatea sunetului e la fel în ziua de azi pe Bluetooth cum e si cu firul. Dar nu le baga in apa, trânti de pământ, și daca le folosești cu fir ai grija că se strica relativ ușor. Despre durabilitate. daca îți cumperi panaramo Bluetooth la 20 lei nu te aștepta să țină prea mult.

| VasileMoldova explică (pentru DoctorWh0):

A costat 30 euro

| DoctorWh0 a răspuns (pentru VasileMoldova):

Deci... 120-150 lei? Ar trebui să țină destul de ok... Eu am o pereche la 180. In afara de firul de slabă calitate cu care au venit in cutie, nu am nici o problema.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca sunt bluetooth nu sunt cu fir.

| VasileMoldova explică (pentru darrio2007):

In sens ca au asacun fir scurt ce leaga cele 2 parti impreuna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori sunt cu bluetooth ori cu fir?
indiferent de casti, le iau sa le folosesc nu sa le tin bibelou asa ca nu le dau nicio atentie speciala.

| Rd79 a răspuns (pentru suntserios):

Am niste casti BT cu fir. Receiverul in o casca, cu un fir la a 2-a (sunt stereo).

| CarcotasulVesel a răspuns:

Bluetooth e o tehnologie fara fir
tu spui cu fir... cum vine aia?

eu in general orice casti as avea, ori le tin pe mine (in jurul gatului) ori le bag intr-o punga mica dar puternica (din alea in care vin componentele de calculator)