| Heartless a întrebat:

Buna TPU
Cei care folositi telefonul mobil Digi mobil,nu vi se pare ca factura vine tot mai mare fara a vorbii mult pe el?Manainte am primit mesaj cu pretul facturii de 178 lei! Nici nu am vorbit mult luna asta si nu inteleg cauza pentru care a venit atat de mult.Ar trebui sa vorbesc cu cei de la rds?Nu vreau sa vada mama cat e de plata,cel mult pana acum a venit de 120 lei.
Multumesc,dau funda.

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Atata timp cat nu vorbesti in retea, este posibil sa fi taxata pana la 1 euro pe minut (costul depinde de la retea la retea).