| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

Cei care folositi telefonul mobil Digi mobil,nu vi se pare ca factura vine tot mai mare fara a vorbii mult pe el?Manainte am primit mesaj cu pretul facturii de 178 lei! Nici nu am vorbit mult luna asta si nu inteleg cauza pentru care a venit atat de mult,am citit manainte pe net o gramada de plangeri si injuraturi pentru cei de la RDS.Ar trebui sa vorbesc cu cei de la rds?Nu vreau sa vada mama cat e de plata,cel mult pana acum a venit de 120 lei.

Multumesc,dau funda.

3 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Gandeste-te care din prieteni, prietene, cunosc datele tale de logare la net, la rds, cu acea parola si user se poate vorbi la telefon, prin pc, asa ca schimba parola la rds. NU o sa mai ai probleme.
Si pazesteti-o.
www.programepc.com

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru elycrissro):

Nu stie absolut nici un prieten, nici o ruda etc. sad

| elycrissro a răspuns:

Atunci du-te la ei si le poti cere desfasuraforul convorbirilor, am impresia ca costa 5 ron, sau incearca sa-i contactezi prin mail, sa iti trimita tot prin mail desfasuratorul.

Acolo poti sa vezi adevarata eroare sau unde este buba.

Este dreptul tau sa faci asta.