| maryellen91 a întrebat:

cine are antena digi, are programele antena 2 si gsp tv?am la tara antena si mi-au zis cei de la rds ca nu le au in grila de programe la televiziune prin satelit, le au doar la cablu.dar am niste vecin care mi-au spus ca lor le functioneaza aceste programe!daca functioneaza imi dati si mie parametrii?multumesc

1 răspuns:
| nutepriveste21 a răspuns:

Antena 2 au avut-o in grila dar acum e scoasa de ceva vreme iar gsp-urile sunt scoase de cand digi sport difuzeaza meciuri din liga 1. Probabil pentru a nu avea concurenta.